









1 029 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Приголомшливий ламінована підлога метрів від дизайну Парадор. Stonewood - це сміливий крок для створення нового, досі небаченого стилю. Так, декори з подібною ідеєю - з'єднати воєдино текстури дерева і каменю - давно присутні у інших виробників підлогових покриттів. В якості прикладу можна навести ламінат Kaindl Дуб Stone або ж паркетну дошку Upofloor Дуб Білий Мармур. Та й у самого Парадор є паркет, в назві якого фігурує слово stone - камінь: це Дуб Лівінг стоун 1518104 з колекції Parador Classic 3060 V0.
Але дизайнери Parador пішли далі. Вони поєднали в одному декорі текстури дерева і каменю, не накладаючи їх один на одного. Камінь і деревина розташовані на кожній ламелі окремо, з плавним переходом. Велика ширина планки - цілих 330 мм - дозволяє зробити цей формат доречним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parador |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 1285 мм |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Клас стирання | АС4 |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Наявність фаски | Ні |
| Площа, що покривається пачкою | 2.12 кв.м |
| Стан | Новий |
| Ступінь блиску | Матова |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 16.35 кг |
| Гарантія виробника для житлових приміщень | 5 років |
| Гарантія виробника для комерційних приміщень | 25 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Текстура ламінату | Стоунвуд |
| Товщина (мм) | 8 |