









1 144 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Світло-бежева вінілова плитка зі злегка сірим відтінком. По суті, являє собою greige - відтінок з'єднує в собі сірий і бежевий. Ми вже згадували в описах товарів на нашому сайті про це новому кольорі. Наприклад, таким відтінком мають Wineo Ambra Лохас Грейдж і OneFlor-Europe Eco 55 Oak Mountain Greige.
І новий декор Дуб Женева повною мірою відноситься до нього. Сиві, сиві прожилки виділяють структуру деревини і надають дизайну реалістичності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinilam |
| Країна виробник | Бельгія |
| Форма поставки матеріалу | Модульна плитка |
| Довжина | 1528 мм |
| Ширина | 233 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Тип вінілового покриття | Багатошарове |
| Клас зносостійкості | 43 |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Площа, що покривається пачкою | 4.27 кв.м |
| Тип приєднання | Клейове |
| Наявність фаски | Так |
| Товщина захисного шару | 0.55 мм |
| Стан | Новий |
| Вага упаковки | 19.5 кг |
| Гарантія виробника для житлових приміщень | 20 років |
| Гарантія виробника для комерційних приміщень | 5 років |
| Вага 1 кв. м. | 4.56 кг |