
Відправка з 30 травня 20262 802,60 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Однополосная паркетная доска Балтик Вуд Дуб Cream в формате Mini Size. Её размер 1080 х 148 подобран в соответствии с популярным ныне форматом узких плашек. В подобных размерах всё чаще появляются новые коллекции ламинированных полов. Но разве могут они сравниться с теплотой натурального дерева?!
Кремова тонування не приховує красиву брашированную структуру деревини. Дуб Cream під матовим лаком більш світлий і однотонний ніж його нетонированный аналог. Тонування в даному випадку дозволило підкреслити браш і чітко виділити пори дуба на поверхні паркету.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baltic Wood |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 1080 мм |
| Площа, що покривається пачкою | 1.279 кв.м |
| Порода дерева | Дуб |
| Стан | Новий |
| Термомодифікована деревина | Ні |
| Тип | Дошка |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 148 мм |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Вид паркету | Паркет дошка |
| Наявність фаски | Ні |
| Товщина верхнього шару | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид покриття | Лак матовий |