





1 433,50 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Дуб Античний Темний Натуральний - ще один з постарених декорів в лінійці Eco55. На малюнку присутні тріщини, які служать явним прикрасою дизайну приміщення, оформленого в такій стилістиці. Прекрасно підійде до вінтажним інтер'єрів, ідеальний для тематики кантрі.
Бежевого кольору дуб близький за змістом до кави з молоком. Тонка грань між бежевим і коричневим додає інтриги. Легке присутність сірого посилює ефект. Поряд з цим декором, Ванфлор пропонує дизайнерську плитку Antique Oak Grey. Вона аналогічна за структурою, але більш темна.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Довжина | 1219.2 мм |
| Звукоізоляція | 6 дБ |
| Кількість в упаковці | 15 шт. |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 3.25 кв.м |
| Самоклеюча | Ні |
| Тип вінілового покриття | Багатошарове |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Тип приєднання | Клейове |
| Товщина | 2.5 мм |
| Товщина захисного шару | 0.55 мм |
| Форма поставки матеріалу | Модульна плитка |
| Ширина | 177.8 мм |
| Вага 1 кв. м. | 4.1 кг |
| Клас використання | 42 |
| Текстура | Дуб |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія виробника для житлових приміщень | 25 років |
| Гарантія виробника для комерційних приміщень | 10 років |
| Динамічний коефіцієнт тертя, EN 13893 | DS |
| Опір ковзанню, DIN 51130 | R10 |
| Стійкість до займання, EN 13501-1 | Bfl1-S1 |