









1 016,10 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Пэчворк - направление в дизайне пришедшее к нам изначально как техника лоскутного шитья. Эта текстильная мозаика настолько пришлась по вкусу дизайнерам, что её взяли на вооружение производители самых разнообразных изделий. Керамическая плитка пэчворк, ламинат пэчворк, паркетная доска пэчворк... Вот дело дошло и до виниловой плитки.
Радісна, різнобарвна, але при цьому стримана - так можна описати емоції, які передає ця ПВХ-плитка. Кожна плашка - пофарбована і потерта після цього деревина. Блакитна, коричнева, бежева і кольору охри. Потріскана фарба і сліди часу. Вневременный дизайн. Споконвічний стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wineo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 1200 мм |
| Звукоізоляція | 4 дБ |
| Кількість в упаковці | 18 шт. |
| Наявність фаски | Ні |
| Площа, що покривається пачкою | 3.89 кв.м |
| Самоклеюча | Ні |
| Тип вінілового покриття | Багатошарове |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Тип приєднання | Клейове |
| Товщина | 2 мм |
| Товщина захисного шару | 0.4 мм |
| Форма поставки матеріалу | Модульна плитка |
| Ширина | 180 мм |
| Клас використання | 41 |
| Текстура | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Динамічний коефіцієнт тертя, EN 13893 | DS |
| Опір ковзанню, EN BGR 181 | R9 |
| Стійкість до займання, EN 13501-1 | Bfl1-S1 |