









405,10 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Krono Laminate Flooring – широко відомий виробник ламінату, пропонує ламіновані підлоги стабільної якості вже більше 40 років. Їх продукти пропонують природне тепло та комфорт в будь-якому приміщенні. Ламінований паркет Експерт Чойс добре виглядає, за ним легко доглядати, він володіє стійкістю до стирання і випадковим протоками рідин в повсякденному житті. Більш того, цей ламінат легко встановлювати самим.
Ламінована підлога Harvester Oak 9747 8mm покликаний виглядати як натуральне дерево і готовий витримати випробування часом з його істинно гарним декором і відповідністю рейтингом AC4. Ламінат Krono Harvester Oak має вигляд автентичної структури дуба. Кожна планка індивідуально текстурована. Поверхня декору захищена полімерною смолою, що робить цей продукт надзвичайно простим в обслуговуванні. Безшовне з'єднання підлоги додасть вашим дощок ламінату чудовий ефект і забезпечить унікальне відчуття простору. Створити особливу атмосферу у вашому будинку ― це підлога буде радувати вас!
Ламинированный пол 9747 Дуб Харвестер имеет подлинный вид массивной доски без фаски, его текстура без усилий имитирует ощущение реального твердого дерева. Привлекательный и оригинальный, ламинат Эксперт Чойс Дуб Харвест поставляется соответствующим классу 32/AC4 и с гарантией производителя 20 лет для жилых помещений, что гарантирует его продолжительный срок использования. Панели имеют размеры 1285x192x8mm, и поставляются в упаковках по 2.223 m2. Как и все продукты Expert Choice, ассортимент данной коллекции сочетается с оригинальными аксессуарами по FC кодам. Код FC для этого продукта FC28.
Ключові особливості:
Підходить для важкого домашнього та середнього комерційного використання
Легко містити в чистоті, стійкий до подряпин
Простота установки – просто замкніть панелі між собою; клей не потрібно
Підходить для підлог з підігрівом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krono Original |
| Країна виробник | Білорусь |
| Довжина | 1285 мм |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Клас стирання | АС4 |
| Кількість в упаковці | 9 шт. |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Наявність фаски | Ні |
| Площа, що покривається пачкою | 2.22 кв.м |
| Ступінь блиску | Напівматова |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Пісочний |
| Ширина | 192 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки | 14 кг |
| Дизайн | Односмуговий |
| Система фіксації | Замкова Twin Clic Profile Connection |
| Сумісність з системами підігріву підлоги | Так, макс. +27 С для поверхні |
| Товщина (мм) | 8 |