


1 017 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Паркетна дошка Пан Паркет Дуб Пісок. Декор зі складним кольором, що робить його незамінним якщо потрібно підібрати максимально точний відтінок. Основний тон - сірий, присутні відтінки бежевого і бузкового. В якості верхнього шару використовується масло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pan Parket |
| Країна виробник | Хорватія |
| Довжина | 2200 мм |
| Площа, що покривається пачкою | 2.719 кв.м |
| Порода дерева | Дуб |
| Термомодифікована деревина | Ні |
| Тип | Дошка |
| Товщина | 13.5 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Вид паркету | Паркет дошка |
| Наявність фаски | Ні |
| Товщина верхнього шару | 3.6 мм |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид покриття | Масло |
| Виконання | Тріхполосна парктна дошка |
| Наявність і вид фаски | Без фаски |
| Обробка поверхні | Тонування |
| Система фіксації | Замок Pan Fix |