









48 880 ₴/кв.м
Показати оптові ціниЛамінат Квік-Степ Класик CLM1290 Твк білий высветленный
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quick-Step |
| Країна виробник | Бельгія |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Товщина | 8 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
| Ступінь блиску | Напівматова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Текстура ламінату | Тік |
| Колір | Білий |
| Площа в упаковці, м. кв. | 1,596 м. кв. |
| Користувацькі характеристики | |
| Клас вогнестійкості, EN 13501-1 | Cfl-s1 |
| Антистатичне покриття | Так |
| Ударостійкість | IC2 |
| Опір ковзанню, EN 14041 | DS |
| Клас безпеки | Е1 |
| Товщина (мм) | 8 |