









3 630,20 ₴/кв.м
Показати оптові ціниEspresso oak живий 8580 - мабуть, один з найбільш виразних декорів в паркеті апріорі. Темно-коричнева тонування кавового кольору доповнено чорним пігментом в порах.
Паркетна дошка Дуб еспресо має античну структуру. Поверхня навмисно має пошкодження у вигляді глибоких тріщин і точкових слідів від ударів. Ці "сліди часу", як і обрані в результаті брашірованіе пори, затоновані в чорний. Це створює ефект потертого, прочерненного протягом довгих років дубового паркету.
Цей дизайн паркетної дошки має "альтер его" в рамках тієї ж колекції Резіденс PS300. Чорний колір може бути доповнений в інтер'єрі білим паркетом MEISTER White oak 8579, який також має поверхню Antique structure.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meister |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 1187 мм |
| Порода дерева | Дуб |
| Термомодифікована деревина | Ні |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Manufacturer Part Number | 5315008580 |
| Кількість дощок в упаковці | 6 шт. |
| Наявність і вид фаски | Чотиристороння V-образна фаска |
| Несучий шар | AquaSafe MDF |
| Нижній шар | Шпон скандинавської їли |
| Оригінальна назва | Espresso oak живий Antique structure |
| Площа в упаковці, м. кв. | 1,0113 м. кв. |
| Сортування | lively |
| Спосіб укладання | Плаваючий або повне приклеювання |
| Структура | Antique structure - Антична структура |
| Фінішне покриття | Натуральне масляне покриття Weartec Nature |
| Формат | Short plank - Коротка планка |
| Колірна гамма | Темний |
| Ефект | Жвавий |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Вид паркету | Паркет дошка |
| Наявність фаски | Так |
| Товщина верхнього шару | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид покриття | Натуральне масло |
| Тип | Тришарова паркетна дошка |
| Колір | Темно-коричневий |