









3 498,70 ₴/кв.м
Показати оптові ціниКоричнево-сірий дуб - один з двох декорів зі структурою authentic з колекції Meister Residence PS300. Автентична структура - це одна з численних сортувань деревини у Мейстер. Вона базується на сортуванні vital, для якої властиві випадкові тріщини, великі сучки і відсутність заболоні. Але для authentic виробник прикладає більше зусиль, заповнюючи тріщини сучки і тріщини в індивідуальному порядку.
У колекції Резіденс PS300 також присутній декор Дуб золотисто-коричневий з точно такою ж структурою authentic. Йому також притаманний насичений, складний колір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meister |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 1187 мм |
| Порода дерева | Дуб |
| Термомодифікована деревина | Ні |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Manufacturer Part Number | 5315008578 |
| Кількість дощок в упаковці | 6 шт. |
| Наявність і вид фаски | Чотиристороння V-образна фаска |
| Несучий шар | AquaSafe MDF |
| Нижній шар | Шпон скандинавської їли |
| Оригінальна назва | Authentic brown grey oak |
| Площа в упаковці, м. кв. | 1,0113 м. кв. |
| Сортування | Authentic |
| Спосіб укладання | Плаваючий або повне приклеювання |
| Структура | Брашірованная |
| Фінішне покриття | Натуральне масляне покриття Weartec Nature |
| Формат | Short plank - Коротка планка |
| Колірна гамма | Темний |
| Ефект | Жвавий |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Вид паркету | Паркет дошка |
| Наявність фаски | Так |
| Товщина верхнього шару | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид покриття | Натуральне масло |
| Тип | Тришарова паркетна дошка |
| Колір | Сірувато-коричневий |