





1 251 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Earthen Oak - Земляний Дуб - темно-коричневий декор з безліччю колірних нюансів. Крім того, що різні плашки відрізняються за тоном, тут присутні сірий, бузковий і навіть рожевий. Дизайнери постаралися на славу, щоб цей принт ламінату My Style став дійсно видатним.
Ефект доповнює текстура поверхні Hand Carved. Елегантна і реалістична обробка промасленим деревини з ніжними нерегулярними хвилями, натхненна традиційним майстерністю амішів. Поверхня повторює дерев'яну поверхню масивного підлоги, м'яко відполіровану з часом ходінням.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС5 |
| Ширина | 192 мм |
| Довжина | 1285 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Ступінь блиску | Глибокоматова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Покриття поверхні | Protect 5 |
| Гарантія виробника для житлових приміщень | 30 років |
| Гарантія виробника для комерційних приміщень | 5 років |
| Структура поверхні | HC – Hand Carved |
| Площа в упаковці, м. кв. | 1,4803 м. кв. |
| Користувацькі характеристики | |
| Товщина (мм) | 12 |