





1 251 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Shack Pine - самобутній і яскравий декор ламінату My Style. Його складно переплутати з яким-небудь іншим або забути, настільки він врізається в пам'ять. Shack - в перекладі означає халупа, хижка. Дизайн цього підлогового покриття повністю відповідає своїй назві. Соснові дошки апелюють до декорів Driftwood в інших німецьких виробників - Parador і Avatara-Floor. Але оскільки принтів в подібній стилістиці зовсім небагато, для архітектора кожен з них - на вагу золота.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parador |
| Країна виробник | Німеччина |
| Текстура ламінату | Сосна |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС5 |
| Ширина | 192 мм |
| Довжина | 1285 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Ступінь блиску | Глибокоматова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Покриття поверхні | Protect 5 |
| Гарантія виробника для житлових приміщень | 30 років |
| Гарантія виробника для комерційних приміщень | 5 років |
| Структура поверхні | NL - Nature Line |
| Площа в упаковці, м. кв. | 1,4803 м. кв. |
| Користувацькі характеристики | |
| Товщина (мм) | 12 |