





1 251 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Desperados Oak має колір натурального дуба. Ламінат рясно "усипаний" красивими сучками, які максимально передають ефект справжньої деревини. My Style K063 випромінює гармонію цілісності і створює спокійну атмосферу в приміщенні. Структура поверхні Tidal Oak доповнює стиль цього элегентного дизайнерського покриття.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС5 |
| Ширина | 192 мм |
| Довжина | 1285 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Ступінь блиску | Глибокоматова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Покриття поверхні | Protect 5 |
| Гарантія виробника для житлових приміщень | 30 років |
| Гарантія виробника для комерційних приміщень | 5 років |
| Структура поверхні | TO – Tidal Oak |
| Площа в упаковці, м. кв. | 1,4803 м. кв. |
| Користувацькі характеристики | |
| Товщина (мм) | 12 |