





1 360 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Witches Wood - коричневе підлогове покриття, виконане в кращих традиціях градієнтного дизайну. Відмінною особливістю My Style K232 є перепади за кольором як між планками, так і по поверхні окремих ламелей. Великі річні кільця та сучки поєднуються з ділянками "поржавів" статі. Це відносить нас до промислового дизайну 30-х років і епосі Баухауса.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС6 |
| Ширина | 192 мм |
| Довжина | 1285 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Ступінь блиску | Глибокоматова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Колір | Коричневий |
| Покриття поверхні | Protect 6 |
| Гарантія виробника для житлових приміщень | 30 років |
| Гарантія виробника для комерційних приміщень | 5 років |
| Структура поверхні | RC – Rustic Chestnut |
| Площа в упаковці, м. кв. | 1,2336 м. кв. |
| Користувацькі характеристики | |
| Товщина (мм) | 14 |