





1 360 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
My Style Golden Vista Oak має текстуру поверхні Tidal Oak.
Удосконалена класична структура дуба оновлена для нашого часу. Цей дивовижна деревина, зазначена ніжними хвилями і природними змінами в кольорі, представлена в сучасному матовому покритті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС6 |
| Ширина | 192 мм |
| Довжина | 1285 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Ступінь блиску | Глибокоматова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Колір | Золотистий |
| Покриття поверхні | Protect 6 |
| Гарантія виробника для житлових приміщень | 30 років |
| Гарантія виробника для комерційних приміщень | 5 років |
| Структура поверхні | TO – Tidal Oak |
| Площа в упаковці, м. кв. | 1,2336 м. кв. |
| Користувацькі характеристики | |
| Товщина (мм) | 14 |