





1 360 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Ламінована підлога Bandito Oak від всесвітньо відомого Kronoflooring. Світло-коричнева гама кольорів дуба Бандито K227 чуттєво доповнено сірим. Колір фаски відповідає загальному тону. Завдяки автентичному тисненню в регістр поверхню реально відчувається її текстура збігається з малюнком дерева.
Ця текстура вихваляє елегантне старіння і патину витонченого дубового дерева після більш ніж століття - в тому числі тонкий натяк до дрібних розколів, які відбуваються в результаті руху дерева з плином часу. Глибокі матові пори і легка поверхню створюють загальне враження від минулого часу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС6 |
| Ширина | 192 мм |
| Довжина | 1285 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Ступінь блиску | Глибокоматова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Покриття поверхні | Protect 6 |
| Гарантія виробника для житлових приміщень | 30 років |
| Гарантія виробника для комерційних приміщень | 5 років |
| Структура поверхні | PO – Palace Oak |
| Площа в упаковці, м. кв. | 1,2336 м. кв. |
| Користувацькі характеристики | |
| Товщина (мм) | 14 |