





1 360 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Native Urban Pine - ламинат толщиной 14 мм с классом истирания AC6 из коллекции MyDream. Как и многим премиальным продуктам в последнее время, ему присущ градиентный дизайн. Это значит, что плашки имеют различные по тону оттенки. Такое дизайнерское решение позволяет получить разнообразный и стильный внешний вид пола.
Білі дошки чергуються зі світло-сірими, а переглядати структура деревини чергується з "затертостями". Доповнюють цю шикарну колірну палітру написи на дошках. Тут можна знайти окремі слова, цифри і геометричні візерунки. Такий симбіоз формує неповторне відчуття простору, наповненого сучасними урбаністичними настроями.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Текстура ламінату | Сосна |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС6 |
| Ширина | 192 мм |
| Довжина | 1285 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Ступінь блиску | Глибокоматова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Колір | Світло-сірий |
| Покриття поверхні | Protect 6 |
| Гарантія виробника для житлових приміщень | 30 років |
| Гарантія виробника для комерційних приміщень | 5 років |
| Структура поверхні | NL - Nature Line |
| Площа в упаковці, м. кв. | 1,2336 м. кв. |
| Користувацькі характеристики | |
| Товщина (мм) | 14 |