





1 360 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
My Style Wilderness Oak MDK223 - ламінована підлога з колекції My Dream. Він має товщину 14 мм і максимально можливий клас стирання AC6. Коли виникає необхідність укладання ламінату та паркетної дошки в суміжних приміщеннях, при однаковій товщині матеріалів в 14 мм у Вас не виникне проблеми перепадів висот.
Повністю матовий ефект структури Nature Line поєднується з глянцевими елементами, щоб створити пригнічений, сучасний 3D ефект.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС6 |
| Ширина | 192 мм |
| Довжина | 1285 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Ступінь блиску | Глибокоматова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Покриття поверхні | Protect 6 |
| Гарантія виробника для житлових приміщень | 30 років |
| Гарантія виробника для комерційних приміщень | 5 років |
| Структура поверхні | NL - Nature Line |
| Площа в упаковці, м. кв. | 1,2336 м. кв. |
| Користувацькі характеристики | |
| Товщина (мм) | 14 |