
Відправка з 30 травня 20262 802,60 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Традиційний однополосний дуб під матовим лаком. Паркетна дошка Балтік Вуд WE-1AL22-SL3 була віднесена виробником до колекції Melody, тому ми розміщуємо її в цьому розділі нашого сайту.
Також, Ви можете ознайомитися з іншими товарами паркету Baltic Wood у розмірі Mini size тут.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baltic Wood |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 1080 мм |
| Площа, що покривається пачкою | 1.279 кв.м |
| Порода дерева | Дуб |
| Термомодифікована деревина | Ні |
| Тип | Дошка |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 148 мм |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Вид паркету | Паркет дошка |
| Наявність фаски | Ні |
| Товщина верхнього шару | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид покриття | Лак матовий |