





Відправка з 30 травня 20263 811,70 ₴/кв.м
Показати оптові ціниДуб Еволюшн від Балтік Вуд - чергова яскрава сторінка в історії дизайну паркету. Паркетна дошка з тріщинами - with cracks - вже давно з'явилася на ринку. Яскравий приклад - один з перших декорів на нашому ринку зі скандинавськими дизайнерськими віяннями - Wicanders Kentucky Дуб Denver. Ще кілька років тому вони були лякаючі для українського обивателя, і левова частка покупців не була готова до таких сміливим рішенням. Ціна і глибина тріщин у паркетної дошки Wicanders також були тому причиною.
Evolution - зовсім інша справа! "Тріщини" видно на поверхні, але відчуваються на дотик - виконані в один рівень з поверхнею. Про які "перешкоди" точно не спіткнешся, в той час як паркетну дошку Викандэрс з такими поверхнями явно задумували для комерційного сектора, де будуть спочатку ходити у взутті. Крім "тріщин", розтріскані сучки дуба Evolution також заповнені чорним пігментом. У цьому - нововведення польського виробника. А вигідна ціна в порівнянні з аналогічними декорами у німецьких Parador або ж ter Hürne робить цей трендовий декор більш доступним придбанням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baltic Wood |
| Країна виробник | Польща |
| Порода дерева | Дуб |
| Термомодифікована деревина | Ні |
| Тип | Дошка |
| Товщина | 14 мм |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Вид паркету | Паркет дошка |
| Наявність фаски | Так |
| Товщина верхнього шару | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид покриття | Масло |
| Площа в упаковці, м. кв. | 3.203 м. кв. |
| Розмір | PREMIUM SIZE (2200x182x14 mm) |