




4 133,70 ₴/кв.м
Показати оптові ціниОдносмугова дубова паркетна дошка Балтік Вуд Дуб Science під матовим лаком. Сортування навмисно зроблена з великими разнотонами, за рахунок цього паркет відмінно виглядає на великій відкритій площі. Характерна для заболонь дуба і середнього розміру сучки надають інтер'єру жвавості і експресії. Зрізи тангенціальних волокон на деяких дошках зміщені від центру. Це характерно для більшості сортувань, тому паркет виглядає дуже помітно на підлозі. Тобто, ця паркетна дошка не пішла далеко від "побратимів" - всі декори колекції Балтік Вуд Мелоді явно неординарні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baltic Wood |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Дошка |
| Порода дерева | Дуб |
| Товщина | 14 мм |
| Термомодифікована деревина | Ні |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Вид паркету | Паркет дошка |
| Товщина верхнього шару | 4 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид покриття | Лак матовий |
| Площа в упаковці, м. кв. | 3.203 м. кв. |
| Розмір | PREMIUM SIZE (2200x182x14 mm) |