




4 600,40 ₴/кв.м
Показати оптові ціниОдносмугова паркетна дошка Baltic Wood Wisdom Oak Cottage 1R White & Grey ECO oil з колекції Мелоді. Девіз Melody Collection - унікальне поєднання модерну і класики. І Дуб Wisdom - Мудрість - цілком відповідає цьому гаслу. Характерна витиевая структура волокон, великі сучки створюють вінтажну стилістику. Але завдяки обробці зовнішній вигляд досить сучасний. Брашированные пори заповнені білим натуральним маслом. Після цього вся поверхня покривається сірим маслом. Звідси виникають цілком логічні асоціації з назвою - наче дуб посивів і з'явилися білі волосся.
Проводиться в 4-х розмірах, що дозволяє вибрати найбільш відповідний за розміром приміщення. Знижки в залежності від обсягу діють на паркетну дошку Балтік Вуд будь-якого розміру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baltic Wood |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Дошка |
| Порода дерева | Дуб |
| Товщина | 14 мм |
| Термомодифікована деревина | Ні |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Вид паркету | Паркет дошка |
| Товщина верхнього шару | 4 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид покриття | Масло |
| Площа в упаковці, м. кв. | 3.203 м. кв. |
| Розмір | PREMIUM SIZE (2200x182x14 mm) |