



Відправка з 30 травня 20263 811,70 ₴/кв.м
Показати оптові ціниБалтік Вуд Дуб Birth - односмугова паркетна дошка з мікрофаскою по периметру. Характерна особливість Дуба Birth - оригінальна сортування. Волокна деревини на деяких дошках розташовані під кутом. Локально на деяких дошках присутній заболонь, характерна для деревини дуба. Структура дерева підкреслено лаконічним брашированием.
Для покриття Дуба Birth виробник використовував порцелянове ЕКО-масло. Природний колір дуба майже не зазнав змін. Різна поглинання в залежності від щільності волокон деревини надала підлозі значні варіації відтінків. Поблизу річних кілець порцелянове масло - porcelain oil - підкреслило їх злегка бузковим відливом. В цілому зовнішній вигляд підлоги виглядає спокійно, як годиться благородній дубу. Але надзвичайно красива сортування і незначна контрастність на волокнах надає паркетній дошці динамізму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baltic Wood |
| Країна виробник | Польща |
| Порода дерева | Дуб |
| Термомодифікована деревина | Ні |
| Тип | Дошка |
| Товщина | 14 мм |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Вид паркету | Паркет дошка |
| Наявність фаски | Так |
| Товщина верхнього шару | 4 мм |
| Колір | Бузковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид покриття | Масло |
| Площа в упаковці, м. кв. | 3,203 м. кв. |
| Розмір | PREMIUM SIZE (2200x182x14 mm) |