









772,90 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krono Original |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 1285 мм |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС5 |
| Кількість в упаковці | 7 шт. |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Наявність фаски | Ні |
| Площа, що покривається пачкою | 1.73 кв.м |
| Ступінь блиску | Напівматова |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| VOC | A+ |
| Антибактеріальний шар | A. B. C. - Anti Bacterial Coating |
| Гарантія виробника | 30 років |
| Декор | Односмуговий |
| Замкове з'єднання | Безклейове 1clic2go |
| Структура | RF (Rustic Finish) |
| Колір | Біло-рожевий |