






3 000 ₴/кв.м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Focus Floor |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Довжина | 1800 мм |
| Площа, що покривається пачкою | 2 кв.м |
| Порода дерева | Дуб |
| Термомодифікована деревина | Ні |
| Тип | Дошка |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Наявність і тип фаски | Без фаски |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Вид паркету | Паркет дошка |
| Товщина верхнього шару | 4 мм |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид покриття | Тонування, матовий лак |