



914 ₴/кв.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Паркет Вуд Флор Натуральний дуб Комфорт
Безкоштовна доставка по Україні Міст Експрес або Делівері до відділення перевізника Вашого міста за умови 100% оплати при замовленні на суму не менше 6 000,00 гривень.
| ТРИШАРОВА ПАРКЕТНА ДОШКА WOOD FLOOR | ||
| Переваги: | ||
| - товщина 14 мм | ||
| - повноцінний верхній робочий шар | ||
| - 7 шарів якісного та міцного UV-лаку | ||
| - нижній шар - суцільний шпон | ||
| - екологічність - 100% натуральної деревини | ||
| - конструкція, стійка до перепадів температури і вологості | ||
| - надійне замкове з'єднання єднання | ||
| - дерев'яна яний торцевий замок | ||
| - обробка замкового з'єднання єднання воском дозволяє уникнути поскрипування | ||
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 2200 мм |
| Площа, що покривається пачкою | 3.203 кв.м |
| Порода дерева | Дуб |
| Термомодифікована деревина | Так |
| Тип | Дошка |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Вид паркету | Паркет дошка |
| Вид покриття | Лак |
| Наявність фаски | Ні |
| Товщина верхнього шару | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | Тріхполосна парктна дошка |