



405,10 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Декор Дуб Дніпровський 1178 представлений німецьким концерном Кроно Оріджінал в линейке Эксперт Чойз - Выбор Эксперта. Часто эту позицию называют Днепровская Береза, также может обозначаться кодом 8711. Причиной тому - данный принт не придуман сызнова дизайнерами, не создан с чистого листа. Декор 1178 - это перешедший из сверхпопулярной коллекции Krono Original Castello Classic 8711 Береза Тундра. Размеры и характеристики ламината Expert Choice 8/32 полностью соответствуют параметрам Кастелло Классик. Поэтому, если Вы желаете купить ламинат в уже полюбившемся дизайне, то у Вас есть возможность сделать это по минимально возможной цене!
Позиція 8711 завжди була добре продавана і покупаема в лінійці Castello. Тому керівництво концерну Кроноспан в рамках розширення присутності у всіх сегментах ринку ламінованих підлог і перереаспределения виробничих потужностей і прийняв рішення про переведення даного декору в більш доступну, бюджетну колекцію Expert Choice. Малюнок ламінату 1178 Дніпровський Дуб у своїй кольоровій гамі найбільш повно нагадує полотно художника-сюрреаліста. Тут - змішання як мінімум трьох кольорів - природного жовтуватого кольору дуба, білого і сірого з легким фіолетовим відтінком. Кольори поєднуються один з одним дуже плавно, гармонійно, створюючи на підлозі ніжний пастельний полотно. Немов фарби метра, вони накладені на досить велику за розмірами структуру деревини, проявляючи за собою тангенціальні зрізи дуба. Декор виконаний двосмуговим, але, як і повинно бути сучасного ламінату, межі смуг плавні, в досить сильному ступені розмиті, і тому утворюють єдиний фон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krono Original |
| Країна виробник | Білорусь |
| Довжина | 1285 мм |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Клас стирання | АС4 |
| Кількість в упаковці | 9 шт. |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Наявність фаски | Ні |
| Площа, що покривається пачкою | 2.22 кв.м |
| Ступінь блиску | Напівматова |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина (мм) | 8 |
| Вага упаковки | 14 кг |
| Дизайн | Двосмуговий |
| Система фіксації | Замкова Twin Clic Profile Connection |
| Сумісність з системами підігріву підлоги | Так, макс. +27 С для поверхні |
| Колір | Біло-сірий |