









877 ₴/кв.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Ламінат Модрина Веджін Сканді. На поверхні використана нова текстура Villa Scandinavia з автентичним ембосингом. Принт на поверхні повторює малюнок, завдяки чому ламінат виглядає як справжнє дерево.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krono Original |
| Країна виробник | Німеччина |
| Текстура ламінату | Модрина |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС5 |
| Ширина | 195 мм |
| Довжина | 1288 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Кількість в упаковці | 7 шт. |
| Ступінь блиску | Напівматова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Структура | VS (Villa Scandinavia) |
| Декор | Односмуговий |
| Клас протиковзання | R9 |
| Гарантія виробника для житлових приміщень | 30 років |
| VOC | A+ |
| Антибактеріальний шар | A. B. C. - Anti Bacterial Coating |
| Замкове з'єднання | Безклейовий, кліковий замок 1clic 2go pure+ |
| Товщина (мм) | 10 |
| Площа в упаковці, м. кв. | 1,76 м. кв. |
| Формат панелі | Standard Plank 1288 x 195 мм |
| Наявність і тип фаски | V4, чотиристороння |