









877 ₴/кв.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Ламінована підлога Krono Original Atlantic 10 8155 Appalachian Hickory, дошка (VH). Також часто зустрічається під назвою Гікорі Аппалачіан.
Колекція Atlantic 10 вийшла на ринок у 2022 році, вона прийшла на заміну популярним раніше колекціям Supreme Vario та Vintage. Ламінат став набагато вологостійкішим. Крім того, використано цілу низку фірмових технологій від концерну Kronospan.
MO.RE! Moisture Resistance. Ламінат Атлантік 10 виробляється за технологією MO.RE! Для цього використовується спеціальний склад для більшої вологостійкості. Тому, порівняно з іншими ламінатами, вони більш стійкі до дії води. Ламінована підлога Atlantic має 24-годинний захист від водяних бризок (сертифікація NALFA). Крім того, виробник провів внутрішній тест, який показав результат у 48 годин захисту від бризок.
Microscratch Protect. Поверхня спеціально посилена, щоб протистояти дрібним подряпинам. Такий захист використовується концерном Kronospan лише у топових колекціях.
A.B.C. Anti Bacterial Comfort пригнічує зростання бактерій на підлоговому покритті і дарує вам спокій, який походить від здорової домашньої обстановки.
Pet proof. Завдяки їх міцній поверхні та MO.RE! технології підлоги ідеально підходять для будинків із домашніми тваринами.
1clic 2go pure. Замкова система останнього покоління від Кроношпан гарантує швидке складання.
Гарантія 30 років. Виробник надає розширену гарантію на ламінат для використання у житлових приміщеннях (див. детальні умови заводської гарантії).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krono Original |
| Країна виробник | Німеччина |
| Текстура ламінату | Сосна |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС5 |
| Ширина | 195 мм |
| Довжина | 1288 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Кількість в упаковці | 7 шт. |
| Ступінь блиску | Напівматова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Жовто-коричневий |
| Структура | VH (Vintage Hickory) |
| Декор | Односмуговий |
| Клас протиковзання | R9 |
| Гарантія виробника для житлових приміщень | 30 років |
| VOC | A+ |
| Антибактеріальний шар | A. B. C. - Anti Bacterial Coating |
| Замкове з'єднання | Безклейовий, кліковий замок 1clic 2go pure+ |
| Товщина (мм) | 10 |
| Площа в упаковці, м. кв. | 1,76 м. кв. |
| Формат панелі | Standard Plank 1288 x 195 мм |
| Наявність і тип фаски | V4, чотиристороння |