





465 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Загальна товщина: 3,0 мм.
Товщина захисного шару: 0,25 мм
Клас використання: 23.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauflor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Товщина | 3 мм |
| Сфера застосування | Побутова |
| Тип основи лінолеумного покриття | З основою |
| Тип лінолеумного покриття | Полівінілхлоридний лінолеум |
| Товщина верхнього захисного шару | 0.25 мм |
| Антистатичний лінолеум | Ні |
| Струмопровідний лінолеум | Ні |
| Властивості протиковзання | R10; |
| Колір | Сірий |
| Вага | 1.7 кг/кв. м |
| Клас використання | 23 |
| Гарантія виробника для житлових приміщень | 7 років |
| Протиковзання | R10 |
| Основа | Tex Bac |