





1 360 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Small Plank - колекція у форматі Herringbone - англійської ялинки. Кайндл пропонує один з найменших форматів ламінату "англійська ялинка" серед інших виробників. Розміри планок Kaindl Small Plank - 630 x 126 мм. Ця ламінована підлога буде вигідно виглядати навіть у невеликих приміщеннях.
Виробник приділив багато уваги як технічним характеристикам, так і зовнішньому вигляду колекції. Принт текстури поверхні повністю синхронізований з малюнком, що надає максимальної схожості зі справжньою дерев'яною підлогою. Універсальні елементи швидко та легко встановлюються, перетворюючи кімнату на розкішний палац.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaindl |
| Країна виробник | Австрія |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Клас стирання | АС4 |
| Ширина | 126 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Кількість в упаковці | 11 шт. |
| Ступінь блиску | Матова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Колір | Коричневий |
| Колекція виробника | Natural Touch |
| Структура поверхні | HO Houston |
| Формат панелі | Herringbone 630 x 126 мм |
| Наявність і тип фаски | V4, чотиристороння |
| Площа в упаковці, м. кв. | 0.8732 м. кв. |