









1 065 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Ламінат Парадор Дуб Валере перлово-сірий вибілений з 2024 року пропонується в колекції Parador Basic 600 XL у форматі планки "шато" великої довжини та ширини. Ламінат значного розміру від Парадор 2200 х 243 мм вже знайомий споживачам по колекції Trendtime 6, і тепер виробляється в більш доступному виконанні.
Декор Oak Valere pearl-grey limed також можна вибрати в інших колекціях ламінату Parador: Trendtime 6 (артикул 1567471) і Basic 600 V4 (артикул 1744355).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parador |
| Країна виробник | Німеччина |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Клас стирання | АС4 |
| Ширина | 243 мм |
| Довжина | 2200 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 3.208 кв.м |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Ступінь блиску | Матова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Колір | Сірий |
| Гарантія виробника для житлових приміщень | 15 років |
| Гарантія виробника для комерційних приміщень | 5 років |