






1 330,60 ₴/кв.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
4402 Carrara – новинка 2023 року - вінілова плитка з малюнком мармуру. Це замкове SPC покриття має інтегровану звукопоглинаючу підкладку, що також є перевагою і значно економить бюджет.
Fortika – нова колекція 2020 року від турецького виробника ADO floor. Це водонепроникна технологія нового покоління з використанням композитної підлоги Stone Plastic Composite. Продукція відрізняється простою системою фіксації та п'ятьма шарами загальною товщиною 5 мм, включаючи спеціальний зносостійкий шар, що захищає від подряпин, бризок та сонячних променів.
Продукція Ado Floor не містить небезпечних для здоров'я матеріалів. Виробник забезпечує неперевершену гігієну та теплоізоляцію, пропонуючи більш здорові та теплі підлоги для всіх, хто вибирає їхню продукцію. Завдяки водонепроникній технології Rigid Core, а також антибактеріальним та акустичним якостям нова колекція SPC може допомогти вам створити комфортне робоче та житлове середовище в різних умовах, від спортивних центрів до шкіл, від лікарень до офісів та інших комерційних приміщень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма поставки матеріалу | Плитка |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Тип вінілового покриття | Багатошарове |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Площа, що покривається пачкою | 2.232 кв.м |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Тип приєднання | Замкове |
| Самоклеюча | Ні |
| Наявність фаски | Так |
| Товщина захисного шару | 0.55 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Клас використання | 42 |
| Інтегрована звукопоглинаюча підкладка | Підкладка IXPE |