









1 251 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Елегантний дизайнерський ламінат My Style Spindrift Oak
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС5 |
| Ширина | 192 мм |
| Довжина | 1285 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Ступінь блиску | Глибокоматова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Колір | Коричневий |
| Покриття поверхні | Protect 5 |
| Гарантія виробника для житлових приміщень | 30 років |
| Гарантія виробника для комерційних приміщень | 5 років |
| Структура поверхні | NL - Nature Line |
| Площа в упаковці, м. кв. | 1,4803 м. кв. |
| Користувацькі характеристики | |
| Товщина (мм) | 12 |