









4 732 ₴/кв.м
Показати оптові ціниВи бажаєте живу підлогу, наповнену індивідуальністю? Тоді цей дубовий паркет у рустикальному стилі – саме те, що вам потрібно! Як деревина твердих порід, дуб є справжньою класикою і може бути використаний універсально. У спальні, у передпокої чи в офісі: з цією підлогою ви можете надати кожній кімнаті затишку в популярному стилі заміського будинку. Передайте теплу та комфортну атмосферу, у якій ніколи не нехтують природністю
Як листяна деревина, дуб особливо підходить для ваших приміщень. Своїми глибокими лініями, річними кільцями та хвилюючими зернами він приваблює погляди. Інноваційна натуральна олійна поверхня захищає інтенсивність кольорів і структур, тому ця підлога збережеться у вас надовго. Тришарова конструкція з міцним середнім шаром забезпечує необхідну стійкість. Нечутливість до плям забезпечує приємне прибирання, яке зніме навантаження з вашого повсякденного життя
Завдяки матовій поверхні цей паркет виділяється особливою міцністю. Усі деталі з м’якої деревини були очищені обертовими щітками під час виробництва, що створило структурований вигляд. Якщо на підлозі є подряпини або вм’ятини, вони менш помітні на шліфованій поверхні, ніж на гладкій відшліфованій дерев’яній підлозі. Однак загалом дуб менш схильний до утворення тріщин, ніж інша деревина. Підлога також стійка до навантажень, спричинених коліщатками крісла (якщо вони відповідають вимогам відповідного стандарту) та рухомими ніжками меблів (якщо до них приклеєно фетрові підкладки). При цьому додатково підкреслюється натуральність деревини, так як текстура підлогової дошки для заміського будинку виражена краще. Міні-скоси навколо підкреслюють кожну дошку для особливо гармонійного та унікального вигляду підлоги
Добре продумана система Automatic-Click® дозволяє просто вставляти та фіксувати дошки одна в одну по довгій і короткій стороні. Це робить клеї та громіздкі інструменти абсолютно зайвими та заощаджує вам багато часу. Комплексне просочення оптимально захищає підлогу від проникнення вологи. Також підходить для установки на теплу підлогу. Незважаючи на те, що ця підлога від природи дуже тепла для ніг і по ній дуже комфортно ходити, це міркування може бути корисним. Завдяки підігріву підлоги можна значно скоротити витрати на опалення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parador |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип | Дошка |
| Порода дерева | Дуб |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Термомодифікована деревина | Ні |
| Кількість дощок в упаковці | 9 шт. |
| Виконання | Односмугова паркетна дошка |
| Площа в упаковці, м. кв. | 3.663 м. кв. |
| Наявність і тип фаски | Чотиристороння мікрофаска |
| Вид покриття | Натуральне масло |
| Колекція | Classic 3060 V4 (1-пол) |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Вид паркету | Паркет дошка |
| Товщина верхнього шару | 3.6 мм |
| Колір | Бежевий |
| Наявність фаски | Так |