









4 836 ₴/кв.м
Показати оптові ціниПаркет Parador Classic 3060 Дуб Рустик, широка дошка M4V – позачасова, елегантна підлога. Виразна зернистість і золотисто-коричневий відтінок надають дубовій підлозі позачасову елегантність. Цей паркет підходить для будь-якого інтер'єру. При цьому деревина дуба дуже міцна. Він має більш високу еластичність і міцність, ніж більшість інших порід деревини. У природі дуби зустрічаються в Північній Африці, Північній Америці, Азії та Європі. У всьому світі відомо близько 450 різних видів дуба. Серед листяних порід дуб разом із буком є найпоширенішим деревом Німеччини. Дуби дуже довговічні. Найстаріший відомий дуб росте в Штирії, йому, як кажуть, близько 1200 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parador |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип | Дошка |
| Порода дерева | Дуб |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Термомодифікована деревина | Ні |
| Кількість дощок в упаковці | 9 шт. |
| Виконання | Односмугова паркетна дошка |
| Площа в упаковці, м. кв. | 3.663 м. кв. |
| Наявність і тип фаски | Чотиристороння мікрофаска |
| Колекція | Classic 3060 V4 (1-пол) |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Вид паркету | Паркет дошка |
| Вид покриття | Лак |
| Товщина верхнього шару | 3.6 мм |
| Колір | Бежевий |
| Наявність фаски | Так |