









928 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaindl |
| Країна виробник | Австрія |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС5 |
| Ширина | 193 мм |
| Довжина | 1290 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 1.99 кв.м |
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
| Ступінь блиску | Матова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Колір | Коричневий |
| Колекція виробника | Natural Touch |
| Структура поверхні | EG Epic Grain |
| Формат панелі | Standard Plank 1383 х 193 мм |
| Наявність і тип фаски | V4, чотиристороння |