-10%








978 ₴/кв.м
880,20 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaindl |
| Країна виробник | Австрія |
| Текстура ламінату | Бетон |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС5 |
| Ширина | 329 мм |
| Довжина | 1290 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 2.55 кв.м |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Ступінь блиску | Матова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Колір | Темно-сірий |
| Колекція виробника | Natural Touch |
| Структура поверхні | ST Strato Tile |
| Формат панелі | Smart Plank 1290x329 мм |
| Наявність і тип фаски | V4, чотиристороння |