









959 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Вологостійкий ламінат Кайндл K2239 Oak Cordoba Elegante (Дуб Кордоба Елегант)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaindl |
| Країна виробник | Австрія |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС5 |
| Ширина | 193 мм |
| Довжина | 1383 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 2.4 кв.м |
| Кількість в упаковці | 9 шт. |
| Ступінь блиску | Матова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Колір | Коричневий |
| Колекція виробника | Natural Touch |
| Формат панелі | Standard Plank 1383 х 193 мм |
| Наявність і тип фаски | V4, чотиристороння |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага упаковки | 17.2 кг |
| Структура поверхні | RC Royal Cordoba |