









629 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Характеристики колекції Classic Touch 8-32 Стандарт
Країна-виробник: Австрія (Зальцбург)
Наявність фаски: 4-х стороння
Логістичні дані: Товщина: 8 мм; Ширина: 159 мм; Довжина: 1383 мм; В упаковці: 10 дощок, площа 2,2 м2; Вага 1 упаковки: 15.6 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaindl |
| Країна виробник | Австрія |
| Текстура ламінату | Сосна |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Клас стирання | АС4 |
| Ширина | 159 мм |
| Довжина | 1383 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 2.2 кв.м |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Ступінь блиску | Напівматова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Колір | Коричневий |
| Колекція виробника | Classic Touch |
| Структура поверхні | VS Vintage Sawcut |
| Формат панелі | Premium Plank 1383 х 159 мм |
| Наявність і тип фаски | V4, чотиристороння |