-13%








687 ₴/кв.м
601 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Характеристики колекції Natural Touch Standard Plank 8-32 Стандарт
Країна-виробник: Австрія (Зальцбург)
Наявність фаски: 4-х стороння
Логістичні дані: Товщина: 8 мм; Ширина: 153 мм; Довжина: 1383 мм; В упаковці: 9 дощок, площа 2,402 м2; Вага 1 упаковки: 16.9 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaindl |
| Країна виробник | Австрія |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Клас стирання | АС4 |
| Ширина | 193 мм |
| Довжина | 1383 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 2.402 кв.м |
| Кількість в упаковці | 9 шт. |
| Ступінь блиску | Напівматова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Колір | Сірий |
| Колекція виробника | Natural Touch |
| Структура поверхні | RS Savona |
| Формат панелі | Standard Plank 1383 х 193 мм |
| Наявність і тип фаски | V4, чотиристороння |