









846 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Характеристики колекції Natural Touch Premium Plank 10-32
Країна-виробник: Австрія (Зальцбург)
Поверхня матова
Малюнок односмуговий
З 4-х сторонньою фаскою
Клас 32; Товщина 10 мм; Розмір дошки 1383x159 мм; В упаковці 8 дощок = 1,76 м2; Вага упаковки 15,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaindl |
| Країна виробник | Австрія |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Клас стирання | АС4 |
| Ширина | 159 мм |
| Довжина | 1383 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 1.76 кв.м |
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
| Ступінь блиску | Матова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Колір | Коричневий |
| Колекція виробника | Natural Touch |
| Структура поверхні | RC Royal Cordoba |
| Формат панелі | Premium Plank 1383 х 159 мм |
| Наявність і тип фаски | V4, чотиристороння |