









1 333,10 ₴/кв.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
4020 Rigora – сірий декор під камінь. Особливість всіх декорів під камінь із колекції ADO floor Fortika - наявність металевого відблиску, який чітко видно на яскравому сонячному світлі. При цьому якщо дивитися на цей вініл при приглушеному освітленні, то такий ефект відсутній. Такі принти властиві виробникам з преміум-сегменту, тому АДО Флор за своєї невеликої ціни має всі шанси стати хітом продажів. Це замкове SPC покриття має інтегровану звукопоглинаючу підкладку, що також є перевагою і значно економить бюджет.
Fortika – нова колекція 2020 року від турецького виробника ADO floor. Це водонепроникна технологія нового покоління з використанням композитної підлоги Stone Plastic Composite. Продукція відрізняється простою системою фіксації та п'ятьма шарами загальною товщиною 5 мм, включаючи спеціальний зносостійкий шар, що захищає від подряпин, бризок та сонячних променів.
Продукція Ado Floor не містить небезпечних для здоров'я матеріалів. Виробник забезпечує неперевершену гігієну та теплоізоляцію, пропонуючи більш здорові та теплі підлоги для всіх, хто вибирає їхню продукцію. Завдяки водонепроникній технології Rigid Core, а також антибактеріальним та акустичним якостям нова колекція SPC може допомогти вам створити комфортне робоче та житлове середовище в різних умовах, від спортивних центрів до шкіл, від лікарень до офісів та інших комерційних приміщень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADO |
| Ширина | 305 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 610 мм |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Тип приєднання | Замкове |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Сірий |
| Площа, що покривається пачкою | 2.232 кв.м |
| Форма поставки матеріалу | Плитка |
| Стан | Новий |
| Тип вінілового покриття | Багатошарове |
| Самоклеюча | Ні |
| Товщина захисного шару | 0.55 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Клас використання | 42 |
| Інтегрована звукопоглинаюча підкладка | Підкладка IXPE |