
692,10 ₴/пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 40 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 3000 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Деревно-полімерний композит |
| Тип | Лага |
| Товщина панелі | 40 |
| Довжина панелі | 3000 |
| Ширина панелі | 40 |
| Вид сайдинга | Деревно-полімерний композит |