









Відправка з 16 червня 20261 306 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaindl |
| Країна виробник | Австрія |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС5 |
| Ширина | 193 мм |
| Довжина | 1290 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 1.476 кв.м |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Ступінь блиску | Матова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Колекція виробника | Supreme Natural Touch |
| Структура поверхні | HB Historic Bevel |
| Формат панелі | Standard Plank 1288х191 мм |
| Наявність і тип фаски | V4, чотиристороння |
| Несучий шар | AQUApro XPT |
| Площа в упаковці, м. кв. | 1.4761 м. кв. |
| Водостійкість | Так, згідно з тестом NALFA |
| Гарантія виробника для житлових приміщень | 30 років |
| Гарантія виробника для комерційних приміщень | 5 років |