-11%610 ₴/кв.м
545 ₴/кв.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGT |
| Країна виробник | Туреччина |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС5 |
| Ширина | 191 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Колір | Темно-сірий |
| Площа в упаковці, м. кв. | 1,8336 м. кв. |
| Формат панелі | 1200 x 191 мм |