









1 830,40 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Oak shadow grey - колористично складний відтінок. Сприйняття кольору значно змінюється в залежності від освітлення. І це - радісна новина для тих, хто віддає перевагу дійсно цікаві і стильні інтер'єри. Змішання коричневого і сірого виглядають переконливо і одночасно фоново. У цьому декорі немає нарочитості і зверхності - він вселяє спокій.
Дуб тінь сірий - досить однотонний декор, оскільки самі його приглушені фарби. Але не без родзинки. Більш темні плашки з вираженим деревним малюнком чергуються зі спокійними і майже однорідними. Волокна деревини на принті проглядаються чітко, більш крупні пори на малюнку мають ефект заповнення пігментом.
Водостійкий підлогу без пластику. ter Hurne Dureco - це замковій дизайнерський підлогу, не містить ПВХ. Він майже повністю зроблений з дерева, але при цьому відштовхує воду. Dureco виготовлений за допомогою технології SEAL. Це комбінація різних компонентів, які разом утворюють композит, що забезпечує ефективний захист.
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TerHurne |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 1285 мм |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Наявність фаски | Так |
| Самоклеюча | Ні |
| Тип вінілового покриття | Багатошарове |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Тип приєднання | Замкове |
| Товщина | 12 мм |
| Форма поставки матеріалу | Дошка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 192 мм |
| Вага 1 м. кв. | 11.15 кг |
| Вага упаковки, кг | 16.5 кг |
| Гарантія виробника для житлових приміщень | 20 років |
| Гарантія виробника для комерційних приміщень | 5 років |
| Колекція виробника | Classic Line |
| Площа в упаковці, м. кв. | 1.48032 м. кв. |
| Сертифікації | Blue Angel, Cologne eco-INSTITUT, FloorScore, emissions dans l'air interieur A+, CARB2, PEFC |
| Структура поверхні | linear brushed |
| Користувацькі характеристики | |
| Клас використання | 33 |