









1 830,40 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Oak taupe grey - зразок витонченості в колекції Dureco. Настільки тонкого і лаконічного градієнтного дизайну ми давно не зустрічали. Градієнтний дизайн - це поєднання плашок декількох відтінків в одному декорі. Іноді відтінки бувають настільки різними, що це може бути повною несподіванкою для необізнаного покупця. Тому, ми завжди попереджаємо наших Замовників перед покупкою, якщо таке має місце. Особливо, подібними дизайнами відома колекція паркету Karelia Impressio.
Але мова не йде про це декорі. Тут перепади невеликі, і вони лише збагачують картину. Трохи сучків і тріщин, пастельні тони, чіткі межі плашок завдяки микрофаскам створюють ідеальну картину вашого статі.
Водостійкий підлогу без пластику. ter Hurne Dureco - це замковій дизайнерський підлогу, не містить ПВХ. Він майже повністю зроблений з дерева, але при цьому відштовхує воду. Dureco виготовлений за допомогою технології SEAL. Це комбінація різних компонентів, які разом утворюють композит, що забезпечує ефективний захист.
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TerHurne |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 1285 мм |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Наявність фаски | Так |
| Самоклеюча | Ні |
| Тип вінілового покриття | Багатошарове |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Тип приєднання | Замкове |
| Товщина | 12 мм |
| Форма поставки матеріалу | Дошка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 192 мм |
| Вага 1 м. кв. | 11.15 кг |
| Вага упаковки, кг | 16.5 кг |
| Гарантія виробника для житлових приміщень | 20 років |
| Гарантія виробника для комерційних приміщень | 5 років |
| Колекція виробника | Classic Line |
| Площа в упаковці, м. кв. | 1.48032 м. кв. |
| Сертифікації | Blue Angel, Cologne eco-INSTITUT, FloorScore, emissions dans l'air interieur A+, CARB2, PEFC |
| Структура поверхні | register embossed/fine brushed |
| Користувацькі характеристики | |
| Клас використання | 33 |