









1 269 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Buckingham Oak - це довгий і широкий ламінат. Підлогові покриття такого формату носять назву "шато". 2000 х 242 мм - чудовий розмір для просторих приміщень сучасних квартир.
По тону Дуб Букингем близький до натурального дуба, але трохи темніше. Заплутана структура волокон, помірні сучки і ефект легкої зістарення наповнюють інтер'єр аристократизмом.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС5 |
| Ширина | 242 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Ступінь блиску | Глибокоматова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Покриття поверхні | Protect 5 |
| Гарантія виробника для житлових приміщень | 30 років |
| Гарантія виробника для комерційних приміщень | 5 років |
| Структура поверхні | RF - Rustic Finish |
| Площа в упаковці, м. кв. | 1,94 м. кв. |
| Користувацькі характеристики | |
| Товщина (мм) | 12 |