









1 269 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
Вже знайомий нам по колекції My Art Дуб Вайлдернес тепер представлений у форматі довгою і широкою планки. Ламінат довжиною 2 м - затребуваний формат для все зростаючих міських квартир. Розуміючи це, My Style пропонує 4 актуальних декору з ламель великої довжини. Декори Longboard мають також і велику ширину - 242 мм
Дизайн Wilderness Oak повний яскравості і при цьому витканий з компромісів. Сіро-коричневі тони дуба перетікають від світлого до темного. Тріщини і великі суччя на принті доповнюють цей динамічний малюнок. Матова поверхня чудово поєднується з глянцевими елементами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС5 |
| Ширина | 242 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Ступінь блиску | Глибокоматова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Колір | Коричневий |
| Покриття поверхні | Protect 5 |
| Гарантія виробника для житлових приміщень | 30 років |
| Гарантія виробника для комерційних приміщень | 5 років |
| Структура поверхні | NL - Nature Line |
| Площа в упаковці, м. кв. | 1,94 м. кв. |
| Користувацькі характеристики | |
| Товщина (мм) | 12 |